Ana Sayfa Site Haritası İletişim  


Comaks
Comaks Hakkında
Uygulama Alanları
Forming Z Kompakt Tezgah
Aksesuar Alternatifleri
Teknik Çizim Bilgileri
Dış Cephe Uygulama Teknikleri
Ürün Sertifikaları
Referans Projeleri
<< Geri Dön

Hakkında
WC ıslak hacim kabin sistemleri ve bağlantı elemanlarıyla genel kullanım yerleri olan alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrikalar, okullar, oteller, iş merkezleri ve kültür merkezleri gibi yerlerde uygulanmaktadır. Proje geliştirme ve üretim konularında önemli yol kateden Comaks, kısa zamanda yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla bütün Türkiye'de bilinen ve ünü sınırların ötesine taşarak yurtdışında da hakkında sözedilen bir marka haline gelmiştir.

Comaks Kompakt Laminat rahat kullanımından dolayı genel yaşam alanlarında tercih edilen bir malzemedir. Islak hacim bölmeleri alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrikalar, oteller, okullar, spor ve kültür merkezleri, terminaller, iş merkezleri gibi genel kullanım yapılarının ıslak hacimdeki WC, duş ve soyunma kabinlerinde kullanılmaktadır. Islak hacim bölme sistemleri hemen her türlü boşluğa çok rahat monte edilebilir. Gerektiğinde bir başka alana kurulabileceği gibi, sistemi oluşturan parçalar tek tek kolayca değiştirilebilir.

Kompakt malzeme, HPL üretim tekniği ile üretilen, kraft kâğıdı miktarı artırılarak kalınlığı belirlenen kompakt laminat paneldir. Yüksek teknolojisi sayesinde darbelere, yangına, suya ve neme dayanıklıdır. Bu özelliklerinin yanı sıra çürümez, bakteri barındırmaz ve kolaylıkla temizlenebilir. Zengin renk seçenekleri ve farklı yüzey alternatifleri kullanıcılara çok çeşitli uygulama imkânı sunar.